Како да направите нарачка?

ОПЦИЈА 1 - Испорака

За да ги нарачаме нашите производи, потребна ни е вашата помош за да го префрлиме фондот на банкарска сметка на нашата компанија.

НОРМАЛНО: 4-5 работни дена - БЕСПЛАТНО
ЕКСПРЕС: 1 ден - 15 американски долари (нема да може да се испорача на следниве места: 1. Аеродром Чанги / 2.Авеј Алпи / 3.Сентоса / 4.Остров Јуронг).

Банкарска сметка:

ОМГ Консалтинг Пте. ООД
Надворешно-кинеската банкарска корпорација (OCBC)
Број на сметка: 588-045187-001

Whatsapp нас еднаш направени плаќања: + 65 83334466

ОПЦИЈА 2 - Самостојно собирање во канцеларија

Индустриски парк Паја Уби, Авенија 51 Уби 1 # 05-07А Ниво 7, Сингапур 408933
email: sales@omg-solutions.com
Whatsapp: + 65 83334466

Оперативен час: Пон-Пет: 11am-6pm

Гугл Мапа: http://www.google.com.sg/maps/place/Paya+Ubi+Industrial+Park/@1.3251583,103.8944974,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x31da181de25e7f29:0xed64e2194661abae!8m2!3d1.3251583!4d103.8966861

Возење

Паркирајте се на ниво 5, надвор од # 05-08 (М-Техника Пте Рибар) и одете на лифтот до него, до нивото 7.

Преку МРТ

Макферсон МРТ - Излез А - Појди со автобус 63 или 63М -> Запали на 4-та автобуска станица (надвор од Форд Корд Копитијам) -> Нашиот блок е веднаш спроти Форд Кор Копитијам
Уби МРТ - Излез Б - 8 минути пешачење

Да ОМГ канцеларија преку МРТ и автобус - верзија 4

31925 Вкупно прегледи 4 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести