Faqja kryesore

Produkte

Alarm personal SOS Portable me Vendndodhje GPS për Gratë / Fëmijët dhe të moshuarit nuk ka nevojë për kartë SIM (EA027)

Alarm personal SOS Portable me Vendndodhje GPS për Gratë / Fëmijët dhe të moshuarit nuk ka nevojë për kartë SIM (EA027)

Përshkrimi i produktit 1. Përdoret në mënyrë të pavarur, alarmi mund të krijojë decibel të lartë dhe tingull të vazhdueshëm të mprehtë. 2. Kombinoni alarmin me ...
Lexo më shumë
GPS037D - Mini gjurmues GPS personal për kafshë shtëpiake për fëmijë të moshuar (Macet e qenve)

GPS037D - Mini Gjurmues Mini Anti-Humbje GPS personale për kafshë shtëpiake për fëmijë të moshuar (Qen / Macet)

Funksionet kryesore: 1. Mbështetje Rrjeti 4G / 3G / 2G: Sinjal më i fortë, mbulesë më e gjerë e rrjetit, shpejtësia më e shpejtë e rrjetit. 2. I papërshkueshëm nga uji IP67: Pajisja e vërtetë e provës së ujit, ...
Lexo më shumë
GPS033W - 4G I papërshkueshëm nga uji Video Call Watch - Mbështetje 4G LTE 2G 3G

UDHËHEQUR Singapor i papërshkueshëm nga uji Video Call GPS Kids Watch (GPS033W)

Funksionet e produkteve GPS + AGPS + LBS + WIFI Vendndodhja në Hartën e telefonisë celulare APP ose platformën GPRS të kompjuterit, të dyja mënyrat për të kontrolluar ...
Lexo më shumë
I papërshkueshëm nga uji 4G Video Call Watch

I papërshkueshëm nga uji 4G Video Call Watch (GPS031W)

Karakteristikat kryesore Funksionet: 1. GPRS vendndodhja në kohë reale, ndjekja dhe monitorimi i 2. Komunikim: bisedë e dyfishtë me telefon 3. Butoni SOS për ...
Lexo më shumë
Vëzhgim i papërshkueshëm nga uji i GPS për fëmijët - 1

Mbizotëruese GPS Watch For Kids (GPS029W)

• Kjo pajisje mbështet GPS, WIFI dhe LBS të tre llojet e pozicionimit; GPS është kryesisht për pozicionimin në natyrë dhe ...
Lexo më shumë
Personal Trake gishtit GPS me rrip byzylyk në off alarm për Parolee Prisoner - 1

Personal GPS kyç i gishtit Tracker me rrip byzylyk në off alarm për Parolee / Prisoner / Offender (GPS028D)

Personal Tracker GPS kyçin e këmbës me rrip të byzylykut në alarm alarmi për Parolee / Prisoner / Offender shtë një gjurmues i papërshkueshëm nga uji, i vogël, dritë dritë ...
Lexo më shumë
Mini kuti e zezë e makinave DVR me kuti të zezë Full HD 1080p Kamera për vizion natën - 1

Mini Car DVR Car Box Black Black Full 1080p Kamera për Vizion Natë (GPS024D)

3G Kamera e gjurmimit të gjurmimit GPS Nëse doni kamera më të përparuar në treg, mos kërkoni më larg se ...
Lexo më shumë
3G Varëse GPS Tracker Dementia I moshuar - Fëmijë - Kujdesi i atyre të dashuri

Gjurmues varëse GPS (Dementia e moshuar dhe fëmijë) [GPS014D] (Pa abonim mujor)

Bandë frekuencash 3G WCDMA: 850 / 1900MHz ose 900 / 2100MHz, Rënia e alarmit, monitorimi i kamerës duke fotografuar fotografi, Thirrja me butonin e shtypur Karakteristikat: GPS + LBS + WIFI + Pozicionimi i AGPS në kohë reale ...
Lexo më shumë
Automjeti i fshehur SPY Automjet Tracker GPS Magnetik - OMGGPS013D 02 i ri

Automjeti i fshehur SPY / Ndjekësi GPS magnetik i makinave [OMGGPS013D]

OMGGPS013D Spy Hidden GPS Tracker Car e cila po punon duke u bazuar në rrjetin ekzistues GSM dhe satelitët GPS, ai mund të ...
Lexo më shumë
3G Pet GPS Tracker - GPS + AGPS + WIFI + inerciale 5 pozicionuar fikse

Pets GPS Tracker - Dogs [i papërshkueshëm nga uji] (GPS12D) - SGD $ 188 (pa abonim mujor)

3G Geo-gardh GPS (Ndihmues i papërshkueshëm nga uji) GPS Pet (Cats / Dogs) GPS - Një grup kufijsh i paracaktuar, si zonat e shtëpisë ose kufijtë e lagjeve. 3G ...
Lexo më shumë
3G Key Chain GPS Tracker dhe Fall Detector për të moshuarit

iHelp 3G / 4G GSP Ndjekja e Keychain, i papërshkueshëm nga uji, i palëvizshëm dhe zbulimi i rënies (i moshuar me demencë) [OMGGPS10D]

iHelp Adult GPS Tracker Device mund të monitorojë në kohë reale statusin e të moshuarve, kur ka një rënie, iHelp mund të shkaktojë automatikisht një ...
Lexo më shumë
3G Kids Watch GPS Tracker - Të përgjithshme 8

Tracker Watch for Kids [GPS008W] - S $ 168 (Pa pajtim mujor)

Promovimi: * Vetëm S $ 168 (Garanci muajsh 6) * Karta e Parapaguar e Mbështetjes - 15 $ për ndjekjen e muajve 6 ...
Lexo më shumë
GPS20W - GPS për fëmijët dhe të moshuarit (2)

GPS Tracker Watch për fëmijët Mosha 10 & mbi / të moshuar [GPS020W]

3G / 4G Orë gjurmuese GPS për fëmijë janë krijuar për t'u dhënë prindërve ose kujdestarëve paqe në mendje për vendndodhjen e një fëmije. ...Shtë ...
Lexo më shumë
OMGGPS021W - Kids GPS Watch

Kids Watch Tracker [GPS021W] - $ 168

Fëmijë OAMG 2.0MP Kamera 3G Tracker GPS Watch LBS + GPS + AGPS + WIFI Pozicionimi i Fëmijëve Smart Promovimi i Shikimit: * Vetëm S $ 168 ...
Lexo më shumë

Artikuj

Print Friendly, PDF & Email