Faqja Kryesore

video

EA052 - Pajisja e alarmit personal i urinës pa tela OMG

Alarmi i panikut të urgjencës për në shtëpi

Lines01

Alarmi i panikut të urgjencës për Ndërtesa tregtare Shtëpi infermierësh në spital dhe të moshuar

Lines01

Sistemi i thirrjeve urgjente të tualeteve me handikap

Lines01

Parandalimi i rënies

Lines01

Alarm personal

Lines01

Sistemi Intercom

Lines01

GPS Tracker për pacientët me demencë

Lines01

Të tjerët


urdhër-tani

Zgjidhjet OMG

Singapori Shitje me pakicë
Parku Industrial Paya Ubi, Ave Ubi 51 1 # 05-07A Niveli 7, Singapori 408933 (E Di-Diell: 11 e mëngjesit - 6:XNUMX)
Whatsapp: +65 8333-4466, email: sales@omg-solutions.com

Indonezi (Xhakarta) Zyra
New Soho Apartament 2916 Jalan Letjen S. Parman Kav. 28, RT.3 / RW.5, Tanjung Duren Selatan 11470 Xhakarta (E Di-Diell: 11 e mëngjesit - 6:XNUMX)
Whatsapp: +62 81293-415255, email: sales@omg-solutions.com

9250 Totali i Shikimeve 465 Shikime Sot
Print Friendly, PDF & Email