Locuri de munca: Sales & Support Intern

Titlu Vânzări și asistență internă
Salariu $ 600- $ 1000
Data de începere 2018-10-01
Locație Zona de est
Informații de locuri de muncă
Rolul va necesita o înțelegere profundă a proceselor de afaceri cu amănuntul și online, precum și dezvoltarea abilităților fundamentale legate de serviciul de întreținere a contului și B2B Sales & Marketing. Un conținut al rolului este descris mai jos.
Responsabilitati cheie:
  • Dezvoltarea și actualizarea materialelor de marketing
  • Pregătirea materialelor de propunere și prezentare pentru terenurile potențialilor clienți
  • Asistență în elaborarea cotelor pe baza cerințelor clienților
  • Oferiți asistență tehnică clienților, în principal prin intermediul online, prin telefon și în interiorul companiei.
Competențe și cerințe cheie:
  • Un student care în prezent urmărește o diplomă de licență / diplomă recunoscută în studiile de afaceri / administrație / marketing ar fi preferată
  • Nivel ridicat de diligență și acuratețe atunci când revizuiți sau creați materiale
  • Un interes deosebit în industria populației îmbătrânite
  • Competență cu software-ul de birou (Word, Powerpoint, Excel) și abilitatea de a învăța rapid sisteme noi.
  • Un jucător de echipă cu atitudine pozitivă și etică profesională; auto-motivate și care pot funcționa independent dacă este necesar
Aplicați pentru această poziție prin trimiterea CV-ului dvs. de text pieter@omgrp.net
Aplica acum

Solutii OMG Batam Office @ terminalul de feribot Harbourbay

Solutii OMG Batam Office @ Port-Golfa-Ferry-Terminal

OMG Solutions a cumpărat o unitate de birouri în Batam. Formarea noastră de echipă de cercetare și dezvoltare în Batam este de a oferi o inovație incrementală pentru a servi mai bine clienților noștri și existenți.
Vizitați biroul nostru în terminalul de feriboturi Batam @ Harbourbay.

Soluții OMG - premiat Singapore 500 Enterprise 2018 / 2019

Solutii OMG - Top 500 Company in Singapore 2018

Whatsapp Us

OMG Customer Care

Singapore + 65 8333-4466

Jakarta + 62 8113 80221

marketing@omgrp.net

Ultimele ştiri