SPY077 - OMG WIFi HD работна маса за скриена камера / ламба за маса со ноќно гледање

Служба за скриени фотоапарати за WIFi HD, Светилка за табела, Видео за ноќно гледање

  • Тоа е HD1080P шпион камера Поддржува Wi-Fi конекција. Во реално време видео и следење на вашата соба. Прилагодете ја резолуцијата за да добиете најдобар квалитет на видеа и слики е лесно.
  • WiFi Скриена камера Биро ламба има мулти-функции, вклучувајќи Desk Лента, безбедносна камера со ноќна визија, во реално време видео приказ и монитор во App / Client, аларм за откривање на движење, снимање видео-јамка.
  • Поддржува откривање на движење, звучен аларм и e-mail аларм. Кога е овозможено детекција на движење, уредот автоматски ќе снима видео, ако се открие движење во полето што го следи.
  • Осветленоста на светилката, исто така, може да се прилагоди во апликацијата, со што се гарантира квалитетот на видеата и сликите со инфрацрвени ноќни светла во темно опкружување и мекоста на светлината.
  • Помеѓу Скриена камера прави да слушате и да разговарате помеѓу телефонот и камерата. Можете да останете во контакт со вашето бебе или домашно милениче било каде во секое време се додека вашиот телефон е поврзан со Wi-Fi или 3G / 4G.

 

WIFi HD Скриена камера за камера, табела за светилки, видео за ноќна визија - 2 WIFi HD Скриена камера за камера, табела за светилки, видео за ноќна визија - 3 WIFi HD Скриена камера за камера, табела за светилки, видео за ноќна визија - 4 WIFi HD Скриена камера за камера, табела за светилки, видео за ноќна визија - 5 WIFi HD Скриена камера за камера, табела за светилки, видео за ноќна визија - 6 WIFi HD Скриена камера за камера, табела за светилки, видео за ноќна визија - 7WIFi HD Скриена камера за камера, табела за светилки, видео за ноќна визија - 8

Опис на производот

HD 1080P Безжична Wi-Fi безбедност Скриена камера за биро

Шпионска камера Биро ламба Wi-Fi конекција, во живо видео далечински поглед:
Можете да гледате видео во реално време и да ја видите вашата соба со App (CBHCAM) во секое време насекаде.
Исто така, можете да ги гледате видеата во живо во клиентот на IP камера (поддржува уреди со погон на Windows).
Можете да ја прилагодите резолуцијата за да добиете најдобар квалитет на видеа и слики.

Насловна безбедност Камера биро Лампа Мулти Функција:
Фотографирање, видео рекордер, откривање на движење, светодиодна ламба, скриена камера за ноќно гледање. Wi-Fi конекција.
IR светла за ноќно гледање Осветленоста на светилката може да се прилагоди и во апликацијата
Кој го гарантира квалитетот на видеата и сликите со инфрацрвени ноќни светла во темно опкружување и мекоста на светлината.
Металниот држач е долг 14 инчи и има соодветна флексибилност, што му овозможува да ги ротира степените на 360 за да ги задоволи вашите потреби.
Освен тоа, има убав изглед со метален сјај.

WIFi HD Скриена камера за камера, табела за светилки, видео за ноќна визија - 9

Wifi Скриена камера Биро ламба, бесплатна апликација Далечински поглед

Преземете ја апликацијата за Скриени камери за лабораториска камера за домашно кино во продавницата на Google Play или Apple Store
Лесно се инсталира во согласност со упатството за користење со пријателско поставување на APP
Лесно се поставува и користи
Едноставно следете го едноставното упатство за користење што треба да направите чекор по чекор

Пакет Содржина

1 Wi-Fi Безбедносен фото апарат за домашно кино
1 адаптер
Прирачник за корисници на 1

информација за продуктот

 

5151 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 228.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести