SPY172 - OMG WIFI фотоапарат во светло во боја DVR, двонасочен разговор

WIFI светлосна камера во боја DVR, HD1080P, H.264, 3500mAh батерија, Двонасочен разговор

Опис на производот

Електронска далечинска безжична камера
1. Изградба на звучник, Поддршка Двонасочна комуникациска функција
2. HD камера 1080p / H.264
3. Изградба на 7color светлина
4. Изградба во 10pcs 940IR За видеоснимки за видеоснимки
5. Изградете во 140degree камера 5.0M CMOS
6. Изградба на батерија 3500mAh, За долго време работа.
7. APP име: iminicam, Видео снимање / Детекција на движење

 

WIFI фотоапарат со боја во боја DVR, HD1080P, H.264, 3500mAh батерија, двонасочен разговор - 9

 

WIFI фотоапарат со боја во боја DVR, HD1080P, H.264, 3500mAh батерија, двонасочен разговор - 10

 

WIFI фотоапарат со боја во боја DVR, HD1080P, H.264, 3500mAh батерија, двонасочен разговор - 11

 

WIFI фотоапарат со боја во боја DVR, HD1080P, H.264, 3500mAh батерија, двонасочен разговор - 12

 

WIFI фотоапарат со боја во боја DVR, HD1080P, H.264, 3500mAh батерија, двонасочен разговор - 13

 

WIFI фотоапарат со боја во боја DVR, HD1080P, H.264, 3500mAh батерија, двонасочен разговор - 2

 

WIFI фотоапарат со боја во боја DVR, HD1080P, H.264, 3500mAh батерија, двонасочен разговор - 3

 

WIFI фотоапарат со боја во боја DVR, HD1080P, H.264, 3500mAh батерија, двонасочен разговор - 4

 

WIFI фотоапарат со боја во боја DVR, HD1080P, H.264, 3500mAh батерија, двонасочен разговор - 5

 

WIFI фотоапарат со боја во боја DVR, HD1080P, H.264, 3500mAh батерија, двонасочен разговор - 6

 

WIFI фотоапарат со боја во боја DVR, HD1080P, H.264, 3500mAh батерија, двонасочен разговор - 7

 

4358 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 248.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести