SPY210 - Камера за полнење на Wallид OMG WIFI HD1080P со детекција на движење

WIFI камера за полначи на Wallид, HD1080P, WIFIP2PIP, H.265

Опис на производот

WIFI WALL Полнач DVR
1. Видео резолуција: 1920 * 1080p
2. H.265 Зачувување на 40% мобилни податоци
3. Изградба на SONY Starlight сензор за 8 метри ноќно гледање
4. Изградба на двочасовна батерија, во случај на прекин на електричната енергија
5. Влез AC 110V-220V, OUT Стави: 5V 1A
6. Видео снимање на движење
7. Функција WIFI / P2P / IP
8. Поддршка за TF картичка Max 64G

 

WIFI Wall Charger Camera, HD1080P, WIFIP2PIP, H.265 - 2

 

WIFI Wall Charger Camera, HD1080P, WIFIP2PIP, H.265 - 3

 

WIFI Wall Charger Camera, HD1080P, WIFIP2PIP, H.265 - 4

 

WIFI Wall Charger Camera, HD1080P, WIFIP2PIP, H.265 - 5

 

WIFI Wall Charger Camera, HD1080P, WIFIP2PIP, H.265 - 6

 

WIFI Wall Charger Camera, HD1080P, WIFIP2PIP, H.265 - 7

 

WIFI Wall Charger Camera, HD1080P, WIFIP2PIP, H.265 - 8

 

WIFI Wall Charger Camera, HD1080P, WIFIP2PIP, H.265 - 9

 

WIFI Wall Charger Camera, HD1080P, WIFIP2PIP, H.265 - 10

 

WIFI Wall Charger Camera, HD1080P, WIFIP2PIP, H.265 - 11

 

WIFI Wall Charger Camera, HD1080P, WIFIP2PIP, H.265 - 12

 

WIFI Wall Charger Camera, HD1080P, WIFIP2PIP, H.265 - 13

 

WIFI Wall Charger Camera, HD1080P, WIFIP2PIP, H.265 - 14

 

4059 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 238.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести