SPY244 - OMG WIFI SPY Гледајте скриена камера, SD-картичка Max 128G, ноќна ноќ

Скриена камера за гледање WIFI SPY, SDCard Max 128G, Nightvision

Опис на производот

спецификации
5.0 мегапикселна CMOS камера
Видео резолуција: 4K / 2K / 1080P / 720P
Видео формат: ASF / AVI
Видео агол: 90 °
Момент за детекција на движење 6 m директно растојание
Капацитет на батеријата 400MA, Работете за 70min
Напон за полнење 5V / 1A, Поддршка за снимање на рабовите
Компресиран формат: H.264
Опсег на снимање на звукот: 5㎡
Тип на мемориска картичка: Micro TF картичка Max 128GB
Играчки софтвер: VLCPlayer / SMPlayer
Компјутерски оперативен систем: Windows / Mac OS X
Мобилен оперативен систем: Android / iOS
Веб прелистувач IE7 и погоре, хром, Firefox safari.etc
Донеси WiFi топла фреквенција: 2.4G-2.4835GHz
Број на инфрацрвени светилки: 3
Максимална поделба на инфрацрвениот момент: 5M

WIFI SPY Гледајте скриена камера, SDCard Max 128G, Nightvision - 3

WIFI SPY Гледајте скриена камера, SDCard Max 128G, Nightvision - 4

WIFI SPY Гледајте скриена камера, SDCard Max 128G, Nightvision - 5

WIFI SPY Гледајте скриена камера, SDCard Max 128G, Nightvision - 6

WIFI SPY Гледајте скриена камера, SDCard Max 128G, Nightvision - 7

WIFI SPY Гледајте скриена камера, SDCard Max 128G, Nightvision - 8

WIFI SPY Гледајте скриена камера, SDCard Max 128G, Nightvision - 9

 

4231 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести