SPY291 - Фотоапарат со рамка за фотографии со OMG WIFI, HD1080P

WIFI часовник со фото рамка, HD1080P, функција за часовници, батерија TF Max 128G, 3500mAh

Опис на производот

WIFI часовник фото рамка камера DVR
HD видео 1080p, видео со висок квалитет.
H.264 AVI 30fps
Вграден во леќата на камерата од 120 степен
Вграден во батеријата 3500mAh, Работа 10 часа
Вградена часовна функција
Видео снимка / WIFI / P2P / IP / Видео во живо / Гласовна монитор / Детекција на движење ...
Поддршка за TF картичка Max 128G
Поддржете IOS и Android и компјутер

 

WIFI часовник за фото рамка, HD1080P, часовна функција, TF Макс 128G, 3500mAh батерија - 2

 

WIFI часовник за фото рамка, HD1080P, часовна функција, TF Макс 128G, 3500mAh батерија - 3

 

WIFI часовник за фото рамка, HD1080P, часовна функција, TF Макс 128G, 3500mAh батерија - 4

 

WIFI часовник за фото рамка, HD1080P, часовна функција, TF Макс 128G, 3500mAh батерија - 5

 

WIFI часовник за фото рамка, HD1080P, часовна функција, TF Макс 128G, 3500mAh батерија - 6

 

WIFI часовник за фото рамка, HD1080P, часовна функција, TF Макс 128G, 3500mAh батерија - 7

 

WIFI часовник за фото рамка, HD1080P, часовна функција, TF Макс 128G, 3500mAh батерија - 8

 

WIFI часовник за фото рамка, HD1080P, часовна функција, TF Макс 128G, 3500mAh батерија - 9

 

4590 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 298.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести