SPY237 - Звучник со Bluetooth звучник OMG WIFI со ноќна визија

Bluetooth звучник со часовник WIFI со Nightvision

Опис на производот

WIFI часовник со Bluetooth звучник
Изградба на 5.0M CMOS камера
Објектив на камерата 90 степени
HD видео 2K / 1080P
Изгради во 6pcs 940NM IR за ноќен визија
Вградете Bluetooth звучник 4.0, пуштете музика
Функција за дигитален часовник
Поддршка за TF картичка Max 128G
Функција WIFI / P2P / IP
Функција на апликација: видео / глас во живо, снимање, откривање на движење, аларм

WIFI часовник Bluetooth звучник со ноќен визија - 3

WIFI часовник Bluetooth звучник со ноќен визија - 8

 

4101 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 238.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести