SPY165 - Камера за полнач OMG WIFI со ротација на 180 степени

WIFI полнач за фотоапарати, ротација на фотоапарат 180 степени, WIFI, P2P, IP, 1080P, H.264

Опис на производот

AC адаптер за адаптер за безжична WiFi камера
Мобилен телефон екран на допир далечински управувач камера 180 степен ротација
резолуција: 1080P / 720P / 640P 
Пиксел: 500 мега CMOS 
Број на рамка: 25fps 
Компресиран формат: H.264 
Опсег на поврзување на уредот: 5m 
Безжичен приемник: 15-30m
Потрошувачка на енергија: AC100-220V
излез: 5V 200mAh
Зачувај за 1080P: 5MB / мин
Достапен капацитет: 128G (не е вклучена микро SD-картичка) 
Поддршка за Wifi режим: 802.11b / g / n / 2.4GHz 
Температура на складирање: -20-80 степени Целзиусови степени 
Работна температура: -10 до степен на 60 степени целзиусови 
Операција Влажност: 15-85% RH 
Софтвер за играчи: медиа плеер / VLC плеер 
Компјутерски оперативен систем: Windows / Mac OS X 
Оперативен систем за мобилен телефон: Андроид / iOS 
Веб прелистувач: 3IE7 и погоре, хром, firefox safari.etc 
Телефон може истовремено да ги поврзе максните 4pcs камери 
Макс гледачи: 8

 

WIFI полнач камера, камера 180 степен ротација, WIFI, P2P, IP, 1080P, H.264 - 2

 

WIFI полнач камера, камера 180 степен ротација, WIFI, P2P, IP, 1080P, H.264 - 3

 

WIFI полнач камера, камера 180 степен ротација, WIFI, P2P, IP, 1080P, H.264 - 4

 

WIFI полнач камера, камера 180 степен ротација, WIFI, P2P, IP, 1080P, H.264 - 5

 

WIFI полнач камера, камера 180 степен ротација, WIFI, P2P, IP, 1080P, H.264 - 6

 

WIFI полнач камера, камера 180 степен ротација, WIFI, P2P, IP, 1080P, H.264 - 7

WIFI полнач камера, камера 180 степен ротација, WIFI, P2P, IP, 1080P, H.264 - 8

 SPY165 - Снимки за фотоапарати за полнач WIFI

5122 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 198.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести