SPY208 - OMG WIFI мрежна Bluetooth камера за звучници HD 4K

WIFI камера за звучници со Bluetooth, HD 4K видео, максимум 128G SD картичка

Опис на производот

WIFI Bluetooth звучна камера
1. Видео резолуција: 4K / 2K / 1080p / 720p
2. Капацитет на батеријата: 1000mAh
3. Изгради во процесор Hisilicon
4. Изгради во 5pcs 940IR за Nightvision
5. Поддршка за TF Max 128G
6. Име на апликацијата: HDMinicam, Поддршка на IOS и Android
7. Функција на апликацијата: видео во живо / снимање, гласовна монитор, аларм за откривање на движење

 

WIFI мрежа Bluetooth звучна камера, HD 4K видео, Max 128G SD картичка - 2

 

WIFI мрежа Bluetooth звучна камера, HD 4K видео, Max 128G SD картичка - 3

 

WIFI мрежа Bluetooth звучна камера, HD 4K видео, Max 128G SD картичка - 4

 

WIFI мрежа Bluetooth звучна камера, HD 4K видео, Max 128G SD картичка - 5

 

WIFI мрежа Bluetooth звучна камера, HD 4K видео, Max 128G SD картичка - 6

 

WIFI мрежа Bluetooth звучна камера, HD 4K видео, Max 128G SD картичка - 7

 

WIFI мрежа Bluetooth звучна камера, HD 4K видео, Max 128G SD картичка - 8

 

WIFI мрежа Bluetooth звучна камера, HD 4K видео, Max 128G SD картичка - 9

 

4408 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 258.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести