SPY155 - WIFI мини камера со детекција на движење

WIFI мини камера, HD1080P, откривање на движење, SD картичка Max 128G - 1

Опис на производот

1. HD видео 1080p / 30fps
2. Широк агол на гледање на 140 °, камера 5.0MP
3. Изгради во 10pcs 940nm IR за ноќен визија
4. WIFI / P2P / IP, детекција на видео и фотографии и движење
5. Поддржете Android и IOS
6. Изградба во батеријата 800mah, работно време 2hours
7. Поддршка за TF картичка Max 128G

 

WIFI мини камера, HD1080P, откривање на движење, SD картичка Max 128G - 2

 

WIFI мини камера, HD1080P, откривање на движење, SD картичка Max 128G - 3

 

WIFI мини камера, HD1080P, откривање на движење, SD картичка Max 128G - 4

 

WIFI мини камера, HD1080P, откривање на движење, SD картичка Max 128G - 5

 

2859 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 188.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести