SPY289 - Камера за ламби OMG WIFI, HD 1080P, Super Nightvision, компатибилна со Amazon Alexa

WIFI светилка за лампи, HD 1080P, 7 LED светло во боја, Супер ноќност, амазон Алекса

Опис на производот

● Работа со Амазон Алекса
● Пиксели на камерата: 1080p / 720p / 640p / 480p
● Hi3518E V200 чипсет
● Објектив: CMOS 1 / 4; OV9712
● Поддршка за ноќно гледање (6pcs IR ноќни светла)
● Поддржете мулти-обоени светла
● Формат: AVI, JPG
● Поддржува Micro SD картичка Max 128GB
USB: 2.0 (HS)
● Моќност: AC100 - 250V AC
● 90 ° агли на гледање
● Поддржува снимање на јамки
● Поддршка Сензор за движење / откривање (16-26ft.)
● USB: 2.0 (Hs)
● Windows8 / 7, XP, Vista, Windows2000, мобилен телефон
● Поддржува Андроид, iPhone iOS

WIFI лампа камера, HD 1080P, 7 Боја LED светло, супер ноќен визија, Амазон Алекса - 2

 

WIFI лампа камера, HD 1080P, 7 Боја LED светло, супер ноќен визија, Амазон Алекса - 3

 

WIFI лампа камера, HD 1080P, 7 Боја LED светло, супер ноќен визија, Амазон Алекса - 4

 

WIFI лампа камера, HD 1080P, 7 Боја LED светло, супер ноќен визија, Амазон Алекса - 5

 

WIFI лампа камера, HD 1080P, 7 Боја LED светло, супер ноќен визија, Амазон Алекса - 6

 

WIFI лампа камера, HD 1080P, 7 Боја LED светло, супер ноќен визија, Амазон Алекса - 7

 

WIFI лампа камера, HD 1080P, 7 Боја LED светло, супер ноќен визија, Амазон Алекса - 8

 

5819 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 248.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести