SPY259 - WIFI SPY камера за копчиња 1080P

Опис на производот

 
Видео резолуција: 1080P / 720P / 640P 
Пиксел: 5.0 мега CMOS 
Број на рамка: 25fps 
Компресиран формат: H.264 
Опсег на поврзување на уредот: 5m 
Безжичен приемник: 15-30m 
Изградба на батерија од 600mAh
WIFI / P2P / IP
Детекција на движење / Видео снимање / известување по е-пошта
 

 

 

 

 

 

 

 

4542 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 258.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести