SPY264 - Камера за пепелник OMG WIFI 4K / 2K / 1080P, време на работа на батеријата 18 часа

WIFI пепелник камера, 4K2K1080P работно време на батеријата 18 часа, SD картичка максимум 128 GB

Опис на производот

WIFI пепелник камера
Видео: 4K / 2K / 1080P AVI
Изградба во 5.0M CMOS камера, 90degree
Изградба на батерија 5000mAh, Работа 18hours
Поддршка за TF картичка Max 128G
Видео / фото / Детекција на движење
Индикаторското светло нема да светне

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2533 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 278.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести