SPYV034 - ПЕНПА за аудио-гласно снимач на глас

SPYV034 - ПЕН Аудио-гласно снимач на глас - Главно v2-0

SPYV034 - Пенкало за снимање аудио глас - Функции V2-1

 

SPYV034 - Пенкало за снимање аудио глас - Опис V2-1

SPYV034 - Пенкало за снимање аудио глас - инструкции V2-1

 

SPYV034 - Пенкало за снимање аудио глас - Дизајн пријателски за корисниците V2-1

SPYV034 - Пенкало за снимање аудио глас - Различни погледи V2-2

 

Пенкало - Расклопен V2-1

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Вградена меморија: 4 GB / 8 GB / 16 GB по избор
Функција MP3 плеер
Музички формат: MP3
Формат на запис: MP3
Стапка на земање примероци: 128Kbps
Време на снимање: околу 65 часа
Вклучување / исклучување на прекинувачот
Едно копче на врвот за снимање и запирање
Уред за контрола на линии: Пуштање/запирање, напред/претходно, јачина на звук +/-, 3.5mm стерео аудио излезен приклучок
USB кабел за пренос/полнење податоци вклучени
Jackек за слушалки: 3.5 мм стерео
SNR (сооднос на сигнал кон бучава): > 80dB
Работен статус двобоен LED индикатор (зад куката)
Се исклучува автоматско исклучување по 60 секунди без употреба
Ограничување на датотеки за снимање: максимум до 199 датотеки
USB: 2.0 интерфејс
Моќ од внатрешна Li-ion батерија на полнење
613 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести