SPYV033 - ПЕНПА за аудио-гласно снимач на глас

SPYV033 - ПЕВ Аудио-гласно снимач на глас - Главно

SPYV033 - Пенкало за снимање аудио глас - Различни погледи на пенкалото V2-0

SPYV033 - пенкало за снимање аудио глас - расклопувано V2-0

SPYV033 - пенкало за снимање аудио глас SPY - кабли и слушалки V2-1

 

 

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Формат на снимање: WAV
Време на снимање: 8 GB, околу 96 часа
Траење на батеријата: За 20 часа
Сооднос на компресија на снимање: 192 KBPS
фреквенција 20-20KHZ
Надворешно складирање: SD картичка
Прикажи: Никој
Микрофон: Ненасочен микрофон
Употреба на температура: -10 ° -40 °
Капацитет на батеријата: 150 mA/wh
Гола големина: * 14 0.9 см
Гола тежина: 30 g
Пакување Големина: 18 * 9 * 3.3 (cm)
Целосна тежина: 117g
537 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести