SPY420 - OMG WiFi Скриени очила за шпионска камера

SPY420 Главен V2

 

Производство Опис: SPY420 - OMG WiFi Скриени очила за шпионска камера

спецификации:

 • WiFi функција: Да, далечински мониторинг со компјутер, паметен телефон во било кое време насекаде.
 • Компатибилен со iPhone, iPad, Андроид телефон и други Компјутерски производи
 • Мини Камери Аудио видео рекордер
 • Сликај функција
 • Рамки за снимање: 30 FPS Сензор за слика: 2-мегапикселен CMOS сензор, 1/4 инчен сензор
 • Видео резолуција: FHD 1080P (1920*1080) пиксели @ 30fps
 • Стандардна видео резолуција: FHD 1080P @ 30fps
 • Видео формат на датотека: MJPEG
 • WiFi: 802.11n
 • WiFi опсег: 15M
 • Аудио видео: поддршка
 • Вграден микрофон: Да
 • Внатрешно складирање: НЕ
 • Надворешно складирање: SD картичка (максимум 32 GB);
 • Контрола на блендата: Електронски
 • Контрола на движење: Да
 • ЕК Компензација: Автоматски
 • Балансот на белата боја: Автоматски
 • Сцена: Автоматски
 • Пукаше: Да
 • Јазик на системот: англиски
 • Проширена функција: WiFi модул
 • Интерфејс за напојување: 5V DC влез
 • Батерија за складирање: Литиумска батерија од 300 mA
 • Работно време: 60 минути снимање видео; 30 минути WiFi и снимање видео
 • Напон на полнење: DC-5V
 • Време на полнење: 2-3 часа
 • Тип на интерфејс: Мини 5-пински USB

SPY333 -S68- Интернет врски

SPY420 Главен 2

 

 

 

 

 

 

364 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести