SPY418 - OMG WiFi Скриена шпионска камера Fireвонче за аларм за пожар S 298 долари

SPY418 - OMG WiFi Скриена шпионска камера Fireвонче за пожар - Главна v3

Производство Опис: SPY418 - OMG WiFi Скриена шпионска камера Fireвонче за пожар

Поддржува апликација за прегледување во живо, AP/IP далечински управувач за видео кодирање, откривање движење, фотографирање
Сензор: CMOS
Леќи: 3.6mm
Видео компресија: H.264
резолуција: 4K, 2K, 1080P, 720P
Поглед на агол: 90 степен
Поддржана SD картичка: 32 GB до 128 GB (без вклучено)
Траење на батеријата: Траење на батеријата од 4 ~ 6 часа, работа 7/24 при полнење (поддршка на дополнителна дополнителна батерија за а) 35 часа, б) 70 часа, в) континуирано снимање 100 часа)
Капацитет на батеријата: 2500а

материјал: Висококвалитетен ABS отпорен на оган материјал

SPY333 -S68- Интернет врски

 

SPY333 - OMG SPY Скриена магнетна камера за дупчење - Аларм за движење

 

 

303 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести