SPY417 - OMG WiFi Скриена шпионска камера за итен алармен сигнал

SPY417 Главен V2

 

Производство Опис: SPY418 - OMG WiFi Скриена шпионска камера за итен алармен сигнал

спецификации:

 • WiFi функција: Да, далечински мониторинг со компјутер, паметен телефон во било кое време насекаде.
 • Компатибилен со iPhone, iPad, Андроид телефон и други Компјутерски производи
 • Мини Камери Аудио видео рекордер
 • Сликај Функција
 • LED сијалица: 1PCS LED диоди бела светлина како вистинска светилка, ON/OFF контрола со WiFi
 • Видео резолуција: 1920 x 1080P
 • Видео формат: AVI
 • Рамки за снимање: 30 FPS
 • Автоматски прилагодување на рамнотежата на белата боја
 • Резолуција на фотографии: X 1600 1200
 • Формат на фотографии: JPEG
 • Микрофон: Вграден (Синхронизиран Снимање аудио и видео сигнали)
 • Адаптер за камера: Стандарден приклучок за сијалица E27
 • Влезен напон: AC 100V - 250V за целиот свет
 • Потрошувачка на енергија:
 • Работно време: Нема ограничено време, 24 часа.
 • Систем за поддршка: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10; Mac OS; Linux;
 • Меморија: MicroSD, 4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB
 • Тежина: 58g
 • димензии: 8.6 * 8.6 * 3.4cm

SPY333 -S68- Интернет врски

 

SPY333 - OMG SPY Скриена магнетна камера за дупчење - Аларм за движење

 

SPY417 Главен 2

 

 

286 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести