SPY412 - OMG WiFi Скриен приклучок за напојување на камерата SPY 4K

SPY412 Главен

спецификации

 • WiFi функција: Да, далечински мониторинг преку компјутер, паметен телефон во секое време и насекаде.
 • Компатибилен со iPhone, iPad, Android телефон и други компјутерски производи
 • Мини камери Аудио видео рекордер
 • Фотографирајте ја функцијата Фото
 • Видео резолуција: 4K 4096*2160P HD
 • Видео формат: AVI
 • Рамки за снимање: 30 FPS
 • Камера: 12MP CMOS сензор
 • Автоматско Прилагодување на балансот на бело
 • Резолуција на фотографија: 4032 x 3024
 • Фото формат: JPEG
 • Микрофон: вграден (синхронизирано снимање аудио и видео сигнали)
 • Снимач на глас: 16 -битен PCM 24KHz WAV формат
 • Гласовен формат: WAV
 • Тип на интерфејс: мини 5-пински USB
 • USB порта: Стандардна USB порта 1.1/2.0
 • Работен напон: AC110-240V
 • Систем за поддршка: Windows XP/vista/7/8/8.1/10; Mac OS; Линукс;
 • Memory:  microSD, 4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB
 • Тежина на уредот: 322g/20.2*5.4*2.9cm/150cm
341 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести