SPY411 - OMG WiFi Скриена ткивна кутија за шпионска камера

 

SPY411 Главен

спецификации:

 • WiFi функција: Да, далечински мониторинг со компјутер, паметен телефон во било кое време насекаде.
 • Компатибилен со iPhone, iPad, Андроид телефон и други Компјутерски производи
 • Мини камери Аудио видео рекордер
 • Сликај Функција
 • Детектор на движење Видео рекордер.
 • Видео резолуција: 1920x1080P HD
 • Видео формат: H.264
 • Видео Кодирање: Мов
 • Стапка на видео рамка: 30fps
 • Автоматски прилагодување на рамнотежата на белата боја
 • Формат на слика: JPG
 • Скала на слика: 4: 3
 • Резолуција на фотографии: X 2560 1920
 • Микрофон: Вграден (Синхронизиран Снимање аудио и видео сигнали)
 • Капацитет на батеријата: Вградена литиумска батерија 2000mAh
 • Работно време: 6 часови за снимање на видео
 • Напон на полнење: DC-5V
 • Време на полнење: 2-3 часа
 • Тип на интерфејс: Мини 5-пински USB
 • Боја: Црна
 • Систем за поддршка: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10; Mac OS; Linux;
 • Меморија: MicroSD, 4GB / 8GB / 16GB / 32GB
 • Тежина: 196g
 • димензии: 12.2 * 12.2 * 8.1cm

 

387 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести