SPY407 - OMG WiFi Скриена кука за закачување крпа за шпионска камера

SPY407 Главен

спецификации

 • WiFi функција: Да, далечински мониторинг со компјутер, паметен телефон во било кое време насекаде.
 • Компатибилен со iPhone, iPad, Андроид телефон и други Компјутерски производи
 • Мини камери Аудио видео рекордер
 • Сликај функција.
 • Детектор на движење Видео рекордер.
 • Видео резолуција:  1920 x 1080P HD
 • Видео формат: AVI
 • Рамки за снимање: 30 FPS
 • Камера: 5MP CMOS сензор
 • Автоматски прилагодување на рамнотежата на белата боја
 • Резолуција на фотографии: X 4032 3024
 • Формат на фотографии: JPEG
 • Микрофон: Вграден (Синхронизиран Снимање аудио и видео сигнали)
 • УСБ влез: Стандарден 1.1 / 2.0 USB приклучок
 • Тип на батерија: А + полимерна литиумска батерија со висок капацитет
 • Капацитет на батеријата: Вградена литиумска батерија 3000mAh
 • Работно време: 4 часови за снимање на видео
 • Напон на полнење: DC-5V
 • Време на полнење: 2-3 часа
 • Тип на интерфејс: Мини 5-пински USB
 • Систем за поддршка: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10; Mac OS; Linux;
 • Меморија:  MicroSD card, 4GB/8GB/16GB/32GB/64GB
 • Тежина: 66g
 • димензии: 11.4 * 6.3 * 3.6cm
310 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести