SPY385 - OMG Безжичен iPhone / Андроид Телефон Полнач Скриена шпионска камера

SPY385 - OMG безжичен полнач за телефони со Android Андроид Скриена шпионска камера - главно

  • Неоткриена скриена камера: Единицата има физички изглед на безжичен полнач за телефони, но работи и како скриена камера. Уредот со двојна намена може да се стави на локација без другите да го забележат и ви овозможува да спроведете скриено снимање или неоткриен мониторинг.
  • Безжичен брз полнач за телефони: Ослободете ги рацете со овој безжичен полнач со играње или читање на телефонот додека се полни без да се исклучувате, може да се полни за повеќето од најновите мобилни телефони, како што се iPhone8/9/X нагоре, Samsung S7/S9 нагоре и повеќе уреди (Мобилниот треба да доаѓа со функција за безжично полнење).
  • Поврзување на паметни телефони: Откако ќе се поврзете на WiFi интернет, можете да пристапите оддалеку од уредот на камерата. Користејќи ја бесплатната апликација за камера, можете да гледате и снимате 1080P HD видеа со вашиот мобилен телефон. Ова ви овозможува да го заштитите и следите имотот или бебето/дадилката/миленичињата.
  • Напредно откривање на движење: Шпионската камера се карактеризира со откривање движења и паметни предупредувања. Кога објект или личност се движи во видното поле, ќе добивате моментални известувања на вашиот мобилен телефон. Ова ви овозможува да ги проверите настаните навреме без одлагање и никогаш нема да пропуштите ниту еден важен момент.
  • Снимање и складирање на Micro SD: Преку апликацијата, можете да гледате и преземате видеа директно на вашиот телефон. Можете исто така да вметнете Micro SD картичка за јамка или снимање со време (SD картичка до 128 GB, не е вклучена). Оваа WiFi камера е прилично лесна за употреба за секого, вклучени се инструкции, исто така е обезбедена 24/7 поддршка за корисници.

 

SPY385 - OMG Безжичен iPhone Андроид Телефон Полнач за телефон Скриена шпионска камера - Карактеристики v2

 

SPY385 - OMG Безжичен iPhone полнач за телефони со Android скриена шпионска камера - Вовед v2

спецификација

 

359 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести