SPY375 - OMG 4K Wifi приклучок за напојување Скриена шпионска камера (НОВО, само однапред нарачајте !!)

SPY375 - OMG 4K WiFi приклучок за напојување Скриена шпионска камера - главно

 

SPY375 - OMG 4K WiFi приклучок за напојување Скриена шпионска камера - Карактеристики v2

 

SPY333-S68-Интернет-конекции-v2 (2)

SPY333-OMG-SPY-Hidden-Magnetic-Pinhole-Camera-Motion-Alarm

 

 

 

 

 

карактеристики:

* Поддржува Wifi далечинско гледање (насекаде / во секое време)
* Функција за откривање движења
* Функција за снимање на јамка
* Функција за временски печат
* Поддржува SD картичка до 128 GB

спецификација:

Видео резолуција: 1920×1080, 640*480,  1280*720,  320*240 30fps
Леќи: CMOS 5.0 мега
Вифи: 30 метри, без блок
Резолуција на фотографии: 1600 * 1200
Работно време: користете енергија од wallидот, поддржете полнење и снимање
Сензор на слика: 1/4 ″ 0.3 мегапиксели coms сензор;
Формат на датотека: AVI
Меморија: Поддржува SD картичка од 512M до 64GB.
Визуелен агол: 90 степен
Нето тежина: 350g
Аудио снимање: MIC и звучник опремен.
Работен напон/струја: DC 5V / 230mA

472 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести