SPY374 - OMG Wifi Power Streaming Power Bank Скриена шпионска камера

SPY374 - OMG Wifi Power Streaming Power Bank Скриена шпионска камера - Главна v4

 

SPY374 - OMG Wifi Power Streaming Power Bank Скриена шпионска камера - Карактеристики v3

 

Карактеристики

1. Скриени
2. Батерија со голем капацитет
3. Една едноставна операција со едно копче
4. Може да се користи при полнење
5. Функција за ноќно гледање
6. Тенок. лесен за носење

SPY374 - OMG Wifi Power Streaming Power Bank Скриена шпионска камера - повеќекратен приказ

 

SPY374 - OMG Wifi Power Streaming Power Bank Скриена шпионска камера - Безжично полнење v2

 

SPY374 - OMG Wifi Power Streaming Power Bank Скриена шпионска камера - Ноќна визија + далечинско гледање

 

SPY374 - OMG Wifi Power Streaming Power Bank Скриена шпионска камера - Стандарден авиопревозник v2

спецификации

Време на снимање: + - 15 часа
резолуција: 1920 * 1080P / 4K
Формат на компресија: H.264
Поддржана SD картичка: Максимална поддршка за 128G
Оперативен систем: Андроид / iOS
Број на рамки: 25
Видео формат: ASF
Растојание за откривање: Директно 6 метри
Минимално осветлување: 1LUX
Формат на слика: JPG 4032 * 3024
Капацитет на батеријата: 8000mAh (вградена полимерна литиумска батерија со висок капацитет)
Инфрацрвено растојание за осветлување: 5 метри (во зависност од околината)
Работна температура и влажност: 60 ° C ~ -20 ° C, влажност помала од 95% (без кондензација)
Производ големина: 39 * 24mm
Опсег на снимање: 5m2
Агол на гледање: 160 степени

469 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 238.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести