SPY372 - OMG 4G WiFi камера (поддржува Фејсбук во живо)

 

SPY372 Главен V2

Производство Опис: SPY372 - OMG 4G WiFi камера (поддржува пренос во живо на Фејсбук)

спецификации:

 • Функција: Да, далечински мониторинг преку компјутер и паметен телефон во секое време, насекаде.
 • Компатибилен со iPhone, iPad, Андроид телефон и други Компјутерски производи
 • Аудио Видео Рекордер
 • Аудио: Еден правец
 • Пред-запис/пост-запис: Факултативна
 • Видео резолуција: FHD 1080P (1920*1080) пиксели @ 30fps
 • Стандардна видео резолуција: FHD 1080P @ 30fps
 • Видео формат на датотека: MJPEG
 • Аудио видео: поддршка
 • Презапиши функција: Да
 • Вграден микрофон: Да
 • Детекција на движење: Да
 • ЕК Компензација: Автоматски
 • Балансот на белата боја: Автоматски
 • IR растојание: Не
 • Сцена: Автоматски
 • Начин на чување: Micro SD картичка (поддржува до 64 GB)
 • Јазик на системот: англиски
 • Интерфејс за напојување: 12V DC влез

SPY333 -S68- Интернет врски

 

SPY372 Главен 2

 

 

 

 

 

 

289 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести