SPY365 - OMG Wifi скриен шпион CCTV Bluetooth звучник за маса и работна маса за ламба

спецификација:

 1. Видео резолуција: 4K 1920 * 1080, 1280 * 720, максимум 25 рамки / сек
 2. Камера: CMOS 2 милиони пиксели OV9712
 3. Растојание за лансирање WiFi: 30 метри директно без блок
 4. Формат на компресија на видео: H.264
 5. Работен напон: 5V / 2A може да работи додека се полни, полн со време за снимање аудио 40 минути
 6. Интерфејс за полнење: микрофон USB
 7. 8: максимална поддршка 128G TF картичка
 8. Поддржува далечинско гледање, видео, камера, видео за детекција на движење, мониторинг и други функции
 9. Агол на објективот: 90 степени, прилагодување на ротацијата од 360 степени на главата на светилката
 10. Тежина на производот: 0.3KG
 11. Боја: црно -бела
 12. Лумен: 55ML/LED, вкупно 18 LED

 

463 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести