SPY362 - WIFI скриена шпионска кутија за цигари

SPYXNUMX - WIFI Hidden Spy Cigarette Box Camera

 

SPY362 - WIFI скриена шпионска камера со цигари - Пред - потоа

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

* Опсег на фокусна должина 2cm-10cm
* Резолуција: 1080P / 720P / 640P
* Пиксел: 500 Mega CMOS
* Број на рамка: 25fps
* Компресиран формат: H.264
* Опсег на поврзување на уредот: 5m
* Опсег за прием на Wi-Fi: 15-30м
* Изградба на батерија од 600mAh
* WIFI / P2P / IP
* Откривање на движење / снимање видео / аларм за е-пошта

1280 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести