SPY361-PEN - Скриена шпионска видео / аудио пенкало камера *

SPY361-PEN - Скриена видео-аудио-пенкало-спионска камера - Главна

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Мрежа: IP
Функција: Ноќен вид / Водоотпорен / Водоотпорен, широк агол
Формат на видео компресија: H.264
Опции за складирање на податоци: SD картичка
Апликација: Затворен, отворен
Видео формат: AVI
Видео резолуција: 1920 * 1080P
Стапка на видео: 30FPS
Фото: JPG
Батерија: 2000mah
Работно време: 70 минута
Тежина: 40g
Поддршка: Макс 64GB

921 Вкупно прегледи 4 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 198.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести