SPY358-PBANK - СПИЛ скриен Wifi Power Bank Видеорекордер

SPY359-PBANK - Спиен скриен Wi-Fi PowerBank видеорекордер

ОПИС:
4K WIFI Powerbank камера DVR
1, Видео: 4K / 2K / 1080P ASF 25fps
2, капацитет на батеријата: 10000mAh Вистински капацитет
3, Вграден во 2 парчиња Супер IR за ноќна телевизија
4, Поддршка на TF картичка Макс 128G
5, апликација: HDMiniCam
6, WIFI / P2P / IP Функција

СПЕЦИФИКАЦИЈА

пиксели 5 милиони пиксели
Видео резолуција 1920 * 1080P / 4K
Видео формат AVI
Брзинанарамки 30fps
ја видите агол 90 °
Растојание за ноќно гледање 5 mp
Формат на слика JPG 4032 * 3024
капацитет на батеријата 12000 mAh
Време на снимање  + - 15 часа
Употреба на меморија 2GB / час
време на полнење ~ 3 6 часа
Мемориска картичка Micro SD картичка
Супоrт меморија 128 GB
Низок лукс 1LUX
напон на полнење DC - 5V
Оперативен систем XP / Visat32 / Win7
USB iинтерфејс USB1.1 / 2.0
Работна температура -10-60 ° C
Влажност 15-85% RH
Тип на батерија литиум батерија

 

833 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести