SPY353 - OMG WiFi Скриена шпионска камера Peиркачка дупка

 

SPY353 Главен

спецификации

 • WiFi функција: Да, далечински мониторинг со компјутер, паметен телефон во било кое време насекаде.
 • Компатибилен со iPhone, iPad, Андроид телефон и други Компјутерски производи
 • Мини камери Аудио видео рекордер
 • Сликај функција
 • Видео резолуција:  4K 4096*2160P HD
 • Видео формат: AVI
 • Рамки за снимање: 30 FPS
 • Камера: 12MP CMOS сензор
 • Автоматски прилагодување на рамнотежата на белата боја
 • Резолуција на фотографии: X 4032 3024
 • Формат на фотографии: JPEG
 • Микрофон: Вграден (Синхронизиран Снимање аудио и видео сигнали)
 • Диктафон: 16 бит PCM 24KHz WAV формат
 • Формат за глас:  WAV
 • Тип на интерфејс: Мини 5-пински USB
 • УСБ влез: Стандарден 1.1 / 2.0 USB приклучок
 • Работен напон: AC110-240V
 • Систем за поддршка: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10; Mac OS; Linux;
 • Меморија:  MicroSD, 4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB
 • Тежина: 322g
 • димензии: 20.2см*5.4см*2.9см/150см
408 Вкупно прегледи 4 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести