SPY350 - OMG шпионска маса 4K камера со скриен објектив

SPY350 - IP30WB - Главни карактеристики SPY350 - IP30WB - Индикација за големина SPY350 - IP30WB - ИРКУТ SPY350 - IP30WB - широк агол SPY350 - IP30WB - Аларм за откривање движење

SPY350 - IP30WB - 4K FHD SPY350 - IP30WB - Безжичен далечински управувач

 

СПЕЦИФИКАЦИИ НА

Невидливи леќи
Pixl: 5.0 мегапиксел CMOS
Резолуција: 1080P
Компресиран формат: H.264
Поддминија Далечински фотоапарат WIFI
Инфрацрвен ноќен вид: четири предводени со ИР
Агол на леќи: Аголна леќа со ширина од 166 степени
Резолуции на видео: Ниско 4 k / Резолуција од 2 k / 1080 p / 720 p hd
Поддршка за мобилно откривање, мониторинг на гласот
Поддржувате андроид мобилен телефон, далечинско гледање на таблети
Големина на меморија: Поддржете ја надворешната SD картичка до 128 GB
Температура на чување: -20-80 ℃
Работна температура : -10-60 ℃
Работна влажност: 15-85% RH

1701 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 278.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести