SPY339 - OMG шпионско пенкало со скриена камера и снимач на глас

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ:

  • Пренослива скриена шпионска камера со пенкало поддржува дигитално снимање видео и глас со долг век на траење на батеријата, резолуции од 1080P и режим на подготвеност 3 часа.

 

 

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Снимете видео, слика, користено како WEB камера
  • Резолуција на видео: 1920 × 1080 @ 30fps
  • Резолуција на фотографија: 2560 × 1440
  • Работно време: 150 минути за целосно наполнето
  • USB порта со голема брзина

 

365 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести