SPY336 - Скриена камера за освежување на воздухот за автомобили OMG SPY, 4K

SPY336 - ОМГ Резиме на шпионски прочистувач на воздух - Главна страница

 

SPY336 - Прочистувач на шпионски воздух - Параметар на производ-v2

 

SPY336 - OMG Spy Purifier - Зелена - Главни предности

 

SPY336 - Шпион за прочистување на воздухот во шпион - преглед на просторијата

SPY343 - Прочистувач на шпионски воздух - Индикација за делови-v3

 

 

SPY336 - OMG Резиме на шпионски прочистувач на воздух - Апликација

 

спецификации:

Сензор: 3Mega CMOS сензор GC1024
бленда: Ф 2.5
Фокусна должина: f = 2.33мм
Меморија: SD картичка, до 128 GB
Микрофон: Вграден во
Батерија: 3.7V, 1500mAh
USB: MicroUSB 2.0 5PIN
Резолуција на слика: 12М (4032 × 3024)
Формат на датотека: JPEG
Видео резолуција: 1080P / 25FPS
Формат на видео (компресија): AVI (M-JPEG)
Време на континуирано снимање на видео Снимање на видео: 5 часа
Работна температура: -10 60 ℃ ℃ ~
WIFI растојание: Далечински управувач
Температура на складирање: -20 80 ℃ ℃ ~
Влажност на животната средина: 15% -85% (без кондензација)
Додатоци за пластика: Информации
Големина (мм): 65mmX65mmX40mm
Нето тежина: 55g

1585 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести