SPY326 - OMG USB полнач за WIFI SPY камера

SPY326 - OMG USB полнач за WIFI SPY камера

SPY326 - OMG USB полнач за WIFI SPY камера

USB Шпионски USB полнач за камераСкриената шпионска камера е вистински USB полнач. може да го наполни вашиот уред и истовремено да внимава на вашиот дом.
【Лесен за користење】Вметнете Micro SD Card во оваа скриена шпионска камера и вклучете ја во штекер, фотоапаратот постојано ќе снима видео.
【Безбедност и заштитаВнимавајте на бебето, миленичето, старите лица, домаќините или вработените на работа и др.… Следете го вашиот дом, канцеларија и продавница.
Record Рекорд за откривање движење】Во режимот за откривање на движење, безбедносната камера на шпионите ќе започне со снимање видеа секогаш кога ќе открие движење на околу 10-15 метри.

За уредот

  • Резолуција на 1080P / 720P / 640P
  • Снимање на видео, Снимање на фотографии, Откривање движење
  • WiFi, далечински управувач за мобилни телефони
  • АПП систем: IOS или Android
  • Поддршка за максимално зачувување: 128GB мемориска картичка

SPY326 - USB полнач за WIFI SPY камера - димензија

спецификација

Пиксел: 2 MegaPixel CMOS
резолуција: 1080P / 720P / 480P
Видео формат: AVI
Рамки: 25 FPS
Агол на гледање: 90 °
Растојание на детекција на движење: 6m директно растојание
Минимално осветлување: 1 LUX
Компресиран формат: H.264
Опсег на снимање на звукот: Квадратни метри 5
Потрошувачка на енергија: 260MA / 3.7V
Температура на складирање: -20-80 ℃
Работна температура: -10-60 ℃
Работна влажност: 15-85% RH
Тип на мемориска картичка: SD картичка
Максимално складирање: 128GB
Play Software: VLCPlayer / SMPlayer
Компјутерски оперативен систем: Windows / Mac OS X
Мобилен телефон оперативен систем: Андроид / iOS

8445 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 258.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести