SPY302 - Камера за очила од ОМГ-законодавник

SPY302

Опис:

  • Во кутија
  • Очила со вградена камера
  • USB кабел
  • Торба за носење
  • Крпа за чистење
  • Упатство за користење

Видео: HD1280 * 720 AVI 30 fps
Поставување на датумот и времето
1.3 MP (1 / 3˝ CMOS)
Литиум полимер со висок капацитет Работни 70 мин
Вградена меморија 8 GB може да чува 2.5 часа
USB 2.0 Поддршка за Windows и Macintosh

SPY302 2

SPY302 3

SPY302 4

 

SP5022 ~ 1

SP7B8A ~ 1 SP2656 ~ 1 SPD022 1 SP8412 ~ 1 SPC618 1

4231 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 188.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести