SPY301 - OMG камера со осветлување со мала осветленост 2K, HD1296P / 30fps, H.264 MOV, вграден во 16G, водоотпорен

SPY301 - Ниска осветленост 2K камера за гледање, HD1296P 30fps, H.264 MOV, Изградена 16G, Водоотпорна

Опис:

  • Технологија за ноќно гледање за снимање на видео со ниска осветленост, брз одзив на светлина
  • Супер HD 1296P@30fps, 720P@60fps
  • Компресија H.264
  • Вградена микро SD картичка 16 GB, поддршка до 128 GB
  • Видео / Фото / Аудио / Снимање за откривање на движење
  • ултра-интегриран дизајн на тип на часовник, погоден за снимање состаноци, снимање докази
    и спортски сцени на отворено, итн.SPY301 - Ниско осветлување 2K часовник, HD1296P 30fps, H.264 MOV, Вграден во 16G, Водоотпорен 06SPY301 - Ниско осветлување 2K часовник, HD1296P 30fps, H.264 MOV, Вграден во 16G, Водоотпорен 02

SPY301 - Ниско осветлување 2K часовник, HD1296P 30fps, H.264 MOV, Вграден во 16G, Водоотпорен 03

SPY301 - Ниско осветлување 2K часовник, HD1296P 30fps, H.264 MOV, Вграден во 16G, Водоотпорен 04

SPY301 - Ниско осветлување 2K часовник, HD1296P 30fps, H.264 MOV, Вграден во 16G, Водоотпорен 05

 

SPY301 - Ниско осветлување 2K часовник, HD1296P 30fps, H.264 MOV, Вграден во 16G, Водоотпорен 07

SPY301 - Ниско осветлување 2K часовник, HD1296P 30fps, H.264 MOV, Вграден во 16G, Водоотпорен 08

SPY301 - Ниско осветлување 2K часовник, HD1296P 30fps, H.264 MOV, Вграден во 16G, Водоотпорен 10

SPY301 - Ниско осветлување 2K часовник, HD1296P 30fps, H.264 MOV, Вграден во 16G, Водоотпорен 10

 

4794 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести