SPY272 - OMG WIFI Powerbank фотоапарат, HD 2K / 1080P, ноќна камера, SD-картичка Макс 128 GB, батерија од 10000mAh

Опис на производот 

WIFI Powerbank камера DVR
Резолуција за снимање: 2K, 1080P, 720P, 720 * 640P (30fps)
Вграден во 4 парчиња Супер IR за ноќна ноќ
SD картичка за поддршка: Макс 128G
Функција WIFI / P2P / IP
Видео формат: .МОВ
Видео кодирање: M-JPEG
Капацитет на батеријата: 10000 mAH
Боја: Црна
Обем: * * 14.5 7.5 1 cm
Дизајн: Раб на вентилација со лак од 45 степени.
Напон на полнење: DC-5V
Тип на интерфејс: USB2.0
Софтвер за плеер: Оперативниот систем доаѓа со или мејнстрим софтвер за видео плеер

 

 

 

 

 

1580 Вкупно прегледи 4 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести