SPY088B - Скриена шпионска камера со спреј за автоматско освежување на воздухот OMG Air Wick

SPY088B - Автоматско прскање со спреј за освежување на воздухот OMG Air Hidden Hidden Spy Camera v2

SPY088B - OMG Air Wick Automatic Air Refresher Spray Скриена шпионска камера - големина

користење

(1) Монитор и безбеден ентериер, како спални, апартмани, семејни соби, расадници, гаражи, куќи за гости и многу повеќе.
(2) Дади камера, монитор за домашни миленици или да бидете сигурни дека вашите постари роднини се безбедни и здрави.
(3) Камерата го штити вашиот дом со одвраќање на премостувачите.

Предности

 • Најновиот Хилиликон чип безжично решение носи непрекинато, стабилно WIFI врска.
 • WiFi ефективното растојание на овој фото апарат е за 30m, овозможувајќи ви да ја поставите камерата по желба.
 • Резолуција на видео: True HD 1280x720P, Доведете видео и квалитет на слика со висока дефиниција
 • Вградена литиумска батерија од 4000 mAh: трајно снимање на 400 минути.
 • MAX поддржува до 128GB SD картички.

Повеќе функции

 • Многу мала леќа и волумен, така лесно можете да ја скриете без да бидете забележани. Канцеларија, патување, продавница, дома безбедно за различни намени (деца, миленичиња, бебиситерка, стари лица).
 • Снимањето на јамки е стандардно за да ја пребрише најстарата датотека со најновата.
 • Детекција на движење: Кога детектира движење, камерата автоматски ќе почне со снимање.
 • Прилагодлив датум и време воден печат.
 • Производот е опремен со интерфејс за полнење со голема брзина 2.0, побрзо полнење, пократко одземање време.
 • Преку мобилната струја, вклучете го за полнење.
 • Топло совети: Бидејќи ова е камера со копчиња, немојте да го преклопувате кабелот и да го заштитите.
 • Поврзете ја камерата: За гледање на видео во реално време, има начини на 2: едниот е локално гледање преку поврзување со WIFI. другиот е далечински преглед на далечина
 • Едноставен АПП оперативен интерфејс, контролирајте повеќе едноставен, полесен за употреба.
 • Резолуција на видео: True HD 1280x720P, Доведете видео и квалитет на слика со висока дефиниција.
 • Лента за објективот на DIY:
  Различни различни стилови на копче за вашата разновидна потреба врз основа на вашата околина која ви дава можност да носите различни копчиња на објективот на фотоапаратот што го прави многу лесно да се сокриете и носите.

SPY336 - OMG Spy Purifier - Зелена - Главни предности

 

SPY333-S68-Интернет-конекции-v2 (2)

 

 

SPY333-OMG-SPY-Hidden-Magnetic-Pinhole-Camera-Motion-Alarm

SPY088B - OMG Air Wick Автоматско освежување на воздухот Спреј Скриена апликација за шпионска камера

спецификации

 • поддршка снимање и полнење во исто време,
 • поддршка јамка видео снимање,
 • поддршка 128GB микро TF картичка во макс (Не се вклучени)
 • Поддршка за локално и далечинско поврзување, растојание за WiFi за 30m, Управување со лозинки за заштита на вашата приватност.
 • совети: предуслов за далечинско поврзување е да се обезбеди мобилен телефон да има пристап до Интернет: WIFI или мобилна телефонска мрежа.
 • Детекција на движење: Кога ќе се открие движење, камерата автоматски ќе почне со снимање. И со снимање во реално време, овој мини-прирачник верно ќе ја сними акцијата на непоканет гостин во реално време и секоја должина на видео датотеката е XXXX минута. Поддржува видео снимање во реално време.
 • Резолуција на видео: Вистински HD 1280x720P,
 • Литиумска батерија: 4000 XNUMX mAh
 • Одржливо видео снимање: 400 минути.
 • Поврзување со мобилен телефон / таблет / компјутер директно со пребарување WiFi сигнал на камерата. Можете да гледате видео од камерата во времето.
 • Нема потреба WiFi рутер за пренос.

 

630 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 278.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести