SPYV002 - OMG Mini Pocket Pen дигитален диктафон, 8 GB снимање, 10 часа снимање,

Дигитален диктафон со мини џебно пенкало за OMG, снимање 8GB (SPYV002)

Карактеристики

 • Вклучување, снимање: вклучете го прекинувачот за струја во положба ON и уредот ќе се вклучи и автоматски ќе почне со снимање. Во текот на снимањето, индикаторот за снимање останува вклучен.
 • Исклучување, спаси: вклучете го прекинувачот за напојување во позиција OFF и уредот ќе ја зачува датотеката за снимање и ќе се исклучи.
 • Индикатор на батеријата: во текот на снимањето, индикаторот за снимање може да трепка за да укаже на мала моќност. Наполнете ја батеријата во времето.
 • Потсетник за полнење: во текот на полнењето, индикаторот останува трепка; кога батеријата е целосно наполнета, индикаторот за снимање останува вклучен.

Мини Pocket 8GB дигитален диктафон за снимање на пенкало - 6 Мини Pocket 8GB дигитален диктафон за снимање на пенкало - 5 Мини Pocket 8GB дигитален диктафон за снимање на пенкало - 4 Мини Pocket 8GB дигитален диктафон за снимање на пенкало - 3спецификации

 • Име на предмет: Дигитален диктафон
 • Брзина на запишување: 2.5 MB / секунди; Прочитајте Брзина 8 MB / секунди
 • Батерија : 100 mA-3.7V Интегрирана литиумска батерија на полнење
 • Траење на батеријата: 10 часа
 • Време на полнење: 1-2 часа
 • Формат: WAV формат
 • Капацитет на меморија: 8 GB
 • Зачувај запис: 240 часа
 • Фреквенција: 20 Hz-20 kHz
 • Медиуми за чување: вградена флеш меморија
 • Температура на работа: 0-40
 • Боја: Црна
 • големина: 148 * 14mm
 • Тежина: 22 g
6127 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 118.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести