SPYV022 - Звучен снимач на OMG Powerbank, WAV 192kbps 48KHz, време на снимање на батеријата 600 часа, вградено во 32 GB

PowerBank рекордер, време на снимање на батеријата 600hours, 32G - 1Опис на производот

Моќ банка дигитален диктафон
Формат за глас: WAV 192kbps 48KHz
Моќ банка капацитет: 4500mAh
Време на снимање на батеријата: 600-800hours
Изградете во 32G, можете да зачувате до 384hours
Функција за активирање на глас
Функција за поставување време
Изградба на магнет

PowerBank рекордер, време на снимање на батеријата 600hours, 32G - 2

 

PowerBank рекордер, време на снимање на батеријата 600hours, 32G - 3

 

PowerBank рекордер, време на снимање на батеријата 600hours, 32G - 4

 

PowerBank рекордер, време на снимање на батеријата 600hours, 32G - 5

 

PowerBank рекордер, време на снимање на батеријата 600hours, 32G - 6

 

PowerBank рекордер, време на снимање на батеријата 600hours, 32G - 7

 

PowerBank рекордер, време на снимање на батеријата 600hours, 32G - 8

 

8383 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести