OTH100-100-USB полнач со повеќе порти OMG 100 порти

OTH100-100 - USB полнач за повеќе порти со 100 портови - главна страница

 

 

OTH100-100 - USB полнач со повеќе пристаништа со повеќе пристаништа - Карактеристики

 

 

 

 

СПЕЦИФИКАЦИЈА

материјал: алуминиум легура
големина: 28 13 * * 7.5CM
Тежина: 2.6KG
Номинална моќност: 500W
Влезен напон: 200-240VAC
Излезен напон: 5VDC
Максимална влезна струја: 8A
Максимална номинална струја: 100A

 

138 Вкупно прегледи 4 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести