SPYV020 - Дигитален снимач на глас за знак OMG, WAV 192kbps / 48KHz, мини големина, снимање на батерија

Значка Дигитален диктафон, WAV 192kbps, 48KHz, Мини големина, Снимање на батерии - 1

Опис на производот

Значка Дигитален диктафон
Аудио формат: WAV 192kbps, 48KHz
Едно клучно снимање на глас
Снимање на глас на долги релации
Изградба во 8G меморија, може да се чува за 24 часа
Време на снимање на батеријата 17 часа
Функција за репродукција преку слушалка
Систем за поддршка: Windows 2000 / XP / 7 / 8 / 10
Големина: 36x9mm
Функција за активирање на глас, 50DB
8710 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести