SPYV021 - OMG дигитален диктафон, со тип на заклучување, WAV 192kbps, 48KHz, снимање на батерија 20 часа

Дигитален диктафон за заклучување, WAV 192kbps, 48KHz, Снимање на батерии 20hours - 1Опис на производот

ЗаклучувањеДигитален диктафон
Аудио формат: WAV 192kbps, 48KHz
Едно клучно снимање на глас
Снимање на глас на долги релации
Изградба во 8G / 16G / 32G меморија, Може да се чува за 94 часа
Време на снимање на батеријата 20 часа
Функција за репродукција со слушалка
MP3 Player
Систем за поддршка: Windows2000 / XP / 7 / 8 / 10
Големина: 35x30x11mm
Функција за активирање на глас, 30DB

 

9426 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести