SPYV009 - OMG Mini USB палец / погон за пенкало SPY камера за снимање на глас

Мини USB драјв диск, пен драјв SPY камера за снимање на глас - 1

Опис на производот

Пригоден флеш драјв и скриена камера снимање на видео во 1280 * 960 30fps.

  • Мултифункционален: корисен флеш диск и скриена камера со функција за откривање на движење, снимање на видео во 1280 * 960 30fps
  • ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ: без дополнителен софтвер потребен, фаќање убаво и непречено видео едноставно со еден клик

Спецификации на производи

Видео резолуција: 1280 * 960 30fps
Резолуција на сликата: 1600 * 1200
Батерија: Литиум-јонска батерија со висока јачина на полнење која го одржува едночасовниот работен режим
Видео формат: AVI
USB интерфејс: USB 2.0

 

6524 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести