SPY211 - Скриена камера за очила ОМГ, леќа со широк агол од 120 степени

Скриена камера за очила HD1080P

Опис на производот

Очила за Скриена камера

Едноставен ергономски дизајн, ултра-лесна тежина 40 грама;
Прекинувач на допир без копче со индикатор за светлина
Вградена мемориска картичка 16GB меморија
Снимање на јамки
Вграден микрофон со богат и квалитетен звук.
HD 1080P Full HD камера со висока резолуција
120 ° широк агол на објектив, автоматска EV компензација и баланс на белата боја.
До континуирано снимање на 75 минути
Леќи може лесно да се заменат, можете да ги замените со миопија / други модели на соларни поларизирани леќи

спецификација

Сензор за објектив 2.0 Мега КОМС
Видео резолуција 1920 * 1080, Макс 30fps
Видео формат AVI
Компресиран формат MJPEG
Видео со звук поддршка
Вграден микрофон поддршка
Внатрешно складирање 8-64GB
Погледнете агол 120 степен
Траење на батеријата 280mA 75mins батерија

HD1080P очила скриена камера - 2

 

HD1080P очила скриена камера - 3

 

HD1080P очила скриена камера - 4

 

HD1080P очила скриена камера - 5

 

5010 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 238.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести