SPY204 - Безбедносна WIFI камера за OMG цилиндар HD 1080P

Безбедна Wi-Fi камера за безбедност на цилиндри HD 1080P

Опис на производот

Паметни Насловна WiFi Камера карактеристики

330 степени ротирачки леќа
5000MA вградена батерија
Невидлив ноќен вид 3M
Две начин зборува
Приказ на температурата и влажноста и аларм на APP
Аларм за квалитет на воздух на APP
WiFi во живо на видео
P2P LAN поглед во 50m без блок
Пронаоѓање на движење и пораки за аларми
чипсет: Hi3518E V200
Леќи: OV9712
2.0 мега пиксел CMOS леќа
Резолуција на видео (на APP): 1920 * 1080
Рамка: 25FPS
H.264 компресиран формат
Агол на објектив: 90 степен
Поддршка Micro SD картичка: 4GB-128GB
Компјутерски оперативен систем: Windows
Мобилен оперативен систем: Андроид / iOS
Веб прелистувач: IE7 и погоре, хром, Firefox, сафари итн
1mins / околу 18MB, 56 мин. / 1G
CE ROHS одобрен

 

HD 1080P Цилиндрична безбедност Wi-Fi камера - 2

 

HD 1080P Цилиндрична безбедност Wi-Fi камера - 3

 

HD 1080P Цилиндрична безбедност Wi-Fi камера - 4

 

HD 1080P Цилиндрична безбедност Wi-Fi камера - 5

 

HD 1080P Цилиндрична безбедност Wi-Fi камера - 6

 

HD 1080P Цилиндрична безбедност Wi-Fi камера - 7

 

HD 1080P Цилиндрична безбедност Wi-Fi камера - 8

 

HD 1080P Цилиндрична безбедност Wi-Fi камера - 9

 

HD 1080P Цилиндрична безбедност Wi-Fi камера - 10

& nbs;

HD 1080P Цилиндрична безбедност Wi-Fi камера - 11

 SPY204 - Снимка за безбедносна камера на цилиндар

4023 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 298.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести