SPY205 - Безбедна WIFI камера за работна ламба OMG со 330 степени ротирачки леќа и невидлива ноќна визија

Безбедна Wi-Fi камера за безбедност на лампи за HD 1080P

Спецификација за производ

330 степени ротирачки леќа
Невидлив ноќен вид 3M
Апликацијата ја контролира осветленоста, бојата и вклучувањето / исклучувањето на десклукот
WiFi во живо на видео
P2P LAN поглед во 50m без блок
Пронаоѓање на движење и пораки за аларми
чипсет: Hi3518E V200
Леќи: OV9712
2.0 мега пиксел CMOS леќа
Резолуција на видео (на APP): 1920 * 1080
Рамка: 25FPS
H.264 компресиран формат
Агол на објектив: 90 степен
Поддршка Micro SD картичка: 4GB-128GB
Компјутерски оперативен систем: Windows
Мобилен оперативен систем: Андроид / iOS
Веб прелистувач: IE7 и погоре, хром, firefox safari.etc
1mins / околу 18MB, 56 мин. / 1G
CE ROHS одобрен

 

HD 1080P Безбедносна Wi-Fi камера за бироа - 2

 

HD 1080P Безбедносна Wi-Fi камера за бироа - 3

 

HD 1080P Безбедносна Wi-Fi камера за бироа - 4

 

HD 1080P Безбедносна Wi-Fi камера за бироа - 5

 

HD 1080P Безбедносна Wi-Fi камера за бироа - 6

 

HD 1080P Безбедносна Wi-Fi камера за бироа - 7

 

HD 1080P Безбедносна Wi-Fi камера за бироа - 8

 

HD 1080P Безбедносна Wi-Fi камера за бироа - 9

 

HD 1080P Безбедносна Wi-Fi камера за бироа - 10

 

HD 1080P Безбедносна Wi-Fi камера за бироа - 11

      SPY205 - Снимка за безбедносна камера на работната ламба

05

4800 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 298.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести